Aktuality

Náhled aktuality

Výroční členská schůze TC Vlčovice 2014

Výroční členská schůze TC Vlčovice 2014

Dobrý den,

Děkuji všem členům klubu, kteří si našli čas a účastnili se včerejší výroční členské schůze.

Uzavřeli jsme rok 2013, dohodli jsme se na hospodaření v roce 2014, na úpravách v řádu klubu, na provozním řádu a dalších věcech, všem děkujeme za velice aktivní přístup a přednesené připomínky.

Dále jsme také pře-diskutovali možnost klubového turnaje ve dvouhrách a čtyřhrách během sezóny 2014. Zde bych byl rád aby si všichni prošli přiložený soubor pravidel a organizace tohoto prvního ročníku, kdo bude mít zájem se zúčastnit, prosím oficiálně potvrdit mailem na mně a na organizátora – Tomáše Mezeru – tomasme@seznam.cz. Jedná se o první testovací ročník, prosím tedy o zpětnou vazbu.

Novými členy revizní komise na rok 2014 byli zvolení Petr Pešat a Pavel Káňa. Děkuji také Františkovi Besedovi a Stanislavu Vágnerovi za kontrolu hospodaření klubu během posledních 3 let.

Brigády odstartujeme v prvním víkendu měsíce dubna, pokud nám to počasí dovolí, bude ještě potvrzeno dle aktuální předpovědi začátkem dubna, vždy ale prosím o tel. potvrzení u správce klubu zdali se brigáda koná či nikoliv. Příspěvky je možné hradit buď převodem na účet klubu, nebo v hotovosti u správce klubu, výše a struktura zůstávají stejné jako v roce 2013.

Pokud má někdo jakýkoliv vstup či připomínku prosím dejte vědět ať můžeme ještě zapracovat.

Děkuji ještě jednou všem, cíl je mít v provozu všechny 3 kurty nejpozději do konce 04/2014.

S pozdravem,
Roman Polášek

-